"Lewandowski. Wygrane marzenia" Dariusz Tuzimek


Robert Lewandowski to piłkarz, którego imię i nazwisko wymawiane jest z podziwem nie tylko w Polsce, ale na całym świecie. Dla dzieci jest idolem, dla dorosłych symbolem ciężkiej pracy i wytrwałości. I choć stał się osobą bardzo popularną i rozpoznawalną, to cały czas pozostał takim samym, skromnym zawodnikiem. Jak wyglądała jego droga po wygrane marzenia i z jakimi przeciwnościami musiał się mierzyć przeczytacie w książce, która krok po kroku prowadzi nas po ścieżkach kariery Roberta.
Każdy z nas ma jakąś pasję, czasem trzeba ją tylko odkryć w sobie. W przypadku naszego bohatera sprawa była oczywista. Już jako mały chłopiec uwielbiał grać w piłkę i nie rozstawał się z nią nawet przy obiedzie :-) Poza tym jego rodzice byli sportowcami, więc Robert i jego siostra Milena zarazili się pasją do aktywności fizycznej.

Pierwszy klub, pierwsze sukcesy, ale też porażki były dla Lewandowskiego szkołą życia. Chłopiec musiał grać ze starszymi kolegami, a dojazdy na treningi trwały bardzo długo. Ale to nie przeszkodziło Lewemu w walce o własne marzenia. Dzięki ogromnemu talentowi i ciężkiej pracy osiągał coraz lepsze efekty i piął się w górę. W późniejszym czasie został zawodnikiem Legii (ale ma kilka niemiłych wspomnieć związanych z tym klubem), a potem trafił do Lecha Poznań. Poznański klub dał mu bardzo wiele i otworzył drogę do kariery za granicąDodaj napis


 
Jak każdy wielki zawodnik i Lewandowski miał gorsze chwile i momenty zwątpienia. Ale dzięki wsparciu rodziny nie poddawał się i dawał z siebie wszystko. Dzięki temu stał się światowej klasy piłkarzem, grającym w lidze niemieckiej. Wiele światowych klubów starało się o pozyskanie tego zawodnika, ale Robert docelowo pozostał w Bayernie Monachium, bo... dał im słowo!

Lewandowski jest uwielbiany przez kibiców na całym świecie. Potrafi zadziwić cały świat. Choćby strzelenie przez niego 5 goli w ciągu 9 minut wywołało zachwyt milionów ludzi.

Książka Robert Lewandowski. Wygrane marzenia to bardzo ciekawa pozycja na rynku wydawniczym. Piękne wydanie, z mnóstwem ciekawych zdjęć i opisów na pewno spodoba się młodym czytelnikom. Ogromnym plusem są też osobiste życiowe rady autora, który opowiada o ważnych wartościach. Myślę, że ta książka to doskonały pomysł na wyjątkowy prezent :-)  

"Lewandowski. Wygrane marzenia" Dariusz Tuzimek "Lewandowski. Wygrane marzenia" Dariusz Tuzimek Reviewed by Unknown on 14:12:00 Rating: 5

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.