KONKURS! Do wygrania książki o Hani Humorek i jej przyjaciółce!


KONKURS
Zapraszam Was na konkurs, organizowany wspólnie z Wydawnictwem Egmont. To wyjątkowa okazja do zdobycia książek o Hani Humorek i jej przyjaciółce Julce Wróbel
 
NAGRODY

Do zdobycia są 3 egzemplarze książek:


 2 x „Hania i przyjaciele. Julka Wróbel i przygoda ze świnką” 


NOWA seria Megan McDonald dla młodszych czytelników! Czy Hania Humorek to prawdziwa przyjaciółka, czy wstrętna świnka? Zbliżają się urodziny Julki Wróbel. Julka ma nadzieję, że dostanie w prezencie żywą miniaturową świnkę. Już nie może się doczekać przyjęcia, na które zaprosiła Hanię Humorek i resztę przyjaciół. Ale Hania zachowała się jak wstrętna świnka i Julka cofa swoje zaproszenie. Co gorsza, przeszukała cały dom i nie znalazła ani śladu żywej świnki. Te urodziny zapowiadają się okropnie! Oto najnowsza książka Megan McDonald. Wielbiciele Hani Humorek będą szczęśliwi jak świnki w błocie! Tym razem wasza ulubiona trzecioklasistka występuje w zupełnie nowej serii dla dzieci, które niedawno nauczyły się czytać. 

 
1 x „Hania Humorek. Najfajniejsza na świecie humorkowa księga kolorowanek i innych zabaw”


Czy masz ochotę na kolorowanie kredkami? Na odnajdywanie drogi w szalonym labiryncie? A może na bombowe wyszukiwanie słów? Wszystko znajdziesz tutaj. Ta książka zapewni ci wiele godzin wspaniałej zabawy. Pełno w niej kolorowanek, zagadek, krzyżówek i innych zabaw! Poważnie, to najfajniejsza książka na świecie!


Zasady konkursu:

1. Konkurs trwa od 05.02.2016 do 10.02.2016 r.

2. Zadanie konkursowe polega na napisaniu w komentarzu odpowiedzi na pytanie: „Jakie jest najzabawniejsze powiedzonko Twojego dziecka?”. Razem z odpowiedzią należy wpisać swój adres mailowy, który posłuży do powiadomienia o wygranej.

3. Spośród wszystkich wpisów zostaną wybrane 3 najciekawsze odpowiedzi. Każdy z autorów otrzyma egzemplarz książki, który zostanie przesłany na adres zamieszkania. 

4. Rozwiązanie konkursu nastąpi w ciągu 2 dni od zakończenia konkursu.Zapraszam do wzięcia udziału i życzę powodzenia!
KONKURS! Do wygrania książki o Hani Humorek i jej przyjaciółce! KONKURS! Do wygrania książki o Hani Humorek i jej przyjaciółce! Reviewed by Dawid Dawito on 14:56:00 Rating: 5
Obsługiwane przez usługę Blogger.