Pomysły na kreatywne prezenty dla dzieci


Już za kilka dni Mikołaj, a później Gwiazdka :-) Ulubiony przez dzieci świąteczny czas zbliża się wielkimi krokami :-) Propozycji prezentów jest sporo i czasem ciężko wybrać coś sensownego. 

Dzisiaj przedstawię Wam propozycję kilku kreatywnych prezentów, które sprawią radość nawet najbardziej wymagającym dzieciom :-) 

Kreatywne prezenty, które pobudzą wyobraźnię i dostarczą mnóstwa zabawy:


PIASEK KINETYCZNY

Niezwykły piasek, będący w ciągłym ruchu i rozpadający się po chwili. 98% jego zawartości to czysty piasek, a pozostałe 2% to nietoksyczny polimer, który nadaje mu niezwykłych właściwości. Piasek kinetyczny umożliwia kreatywną zabawę i pozwala odkryć świat magii ;-) Możliwości zabawy piaskiem jest tak wiele, że dzieci mają zajęcie na dłużej. Poza tym taki piasek kinetyczny nie wysycha, nie przyciąga kurzu i łatwo daje się posprzątać (klei się do siebie). Jak dla mnie to nr 1 wśród kreatywnych zabawek :-)

PIANKI PLAYMAIS

Ekologiczne kolorowe pianki, z których można zbudować dosłownie wszystko :-) Wystarczy odrobina wody (namoczona ściereczka), playmaisy zaczną się ze sobą łączyć. Bezpieczna zabawka dla mołdoszych i starszych dzieci. Pobudza wyobraźnię i pozwala na wymyślanie coraz ciekawszych prac. Zakupić można same pianki albo tematyczne zestawy jak np. świat dżungli, morski czy mozaiki do wypełnienia. Skład playmaisów to tylko skrobia kukurydziana, barwnik i woda, więc jest to bezpieczna zabawka :-)

SPRYTNA PLASTELINA

Sprytna Plastelina to niezwykła masa plastyczna, która nigdy nie wysycha. Ma 3 podstawowe właściwości, które zadziwiają wszystkich wokół. Plastelina ciągnie się jak guma, rwie jak papier i dodatkowo potrafi odbijać się jak kauczuk. Do wyboru mamy mnóstwo rodzajów, m.in.: świecące w ciemności, zmieniające kolor, magnetyczne czy brokatowe. Każda jest  na swój sposób oryginalna i dostarcza mnóstwa radości. To propozycja dla dzieci w wieku szkolnym, które zafascynują się magicznymi właściwościami sprytnej plasteliny :-)

MASA MAD MATT'R

Mad Mattr to miękka i przyjemna w dotyku masa, która również nigdy nie wysycha. Po rozgrzaniu w dłoniach ciągnie się jak guma :-) Można z niej formować dowolne kształty, kroić i tworzyć różne rzeczy :-) Ma właściwości terapeutyczne i doskonale nadaje się do rehabilitacji. 

Wszystkie te prezenty możecie zakupić w Poznaniu w Galerii King Cross Marcelin lub w Factory w Luboniu na stoiskach Kreatywnych Maluchów.

Zachęcam również do odwiedzania profilu Kreatywne Maluchy Poznań na facebooku, bo do wygrania jest 1 z 3 sprytnych plastelin! :-)

Pomysły na kreatywne prezenty dla dzieci Pomysły na kreatywne prezenty dla dzieci Reviewed by Ania Gawrońska on 08:18:00 Rating: 5
Obsługiwane przez usługę Blogger.