„Mieszkamy w książce! " Mo Willems


Wydawnictwo: Babaryba

Liczba stron:
 
64

Oprawa: Twarda

Rok wydania: 2015

Cena detaliczna: 29,90 złNa rynku wydawniczym pełno jest książek dla dzieci, które są warte uwagi. Cały czas wydawało mi się, że już na tyle jestem obeznana w literaturze dziecięcej, że nic mnie nie zaskoczy. Oczywiście, myliłam się.  

Bo czy potraficie sobie wyobrazić książkę, z którą się rozmawia? Do której rodzic będzie się zwracał wraz z dziećmi, które będą zachwycone taką interakcją?

Koniecznie muszę Wam o takiej nowości opowiedzieć.

Mieszkamy w książce to kolejna część serii o śwince Malince i słoniu Leonie. Tym razem nasi bohaterowie ze zdziwieniem odkrywają, że mieszkają w książce i na dodatek ktoś na nich patrzy... Wzajemne poznawanie jest początkiem świetnej zabawy. Mogę obiecać, że będziecie tak samo rozbawieni jak Wasze dzieci. 

 

Kartki tej książki przewraca się z prędkością światła (ach, ta ciekawość!), ale to nie znaczy, że po jej przeczytaniu odłożymy ją w kąt i o niej zapomnimy. Wręcz przeciwnie. Mój Adaś przynosi mi ją nie raz, a kilkanaście razy dziennie! I za każdym razem odkrywa ją na nowo. Z kolei starszak czyta ją chętnie (tak duża czcionka aż zachęca do samodzielnego czytania) i stara się naśladować miny zwierzaków :-)
Nie sposób wymienić wszystkich zalet tej książki. Ja jestem zauroczona i zachwycona. Muszę przyznać, że dlatego tak bardzo lubię książki Wydawnictwa Babaryba, że zawsze mnie czymś zaskakują, a moi chłopcy po prostu je uwielbiają :-)

„Mieszkamy w książce! " Mo Willems „Mieszkamy w książce! " Mo Willems Reviewed by Unknown on 13:25:00 Rating: 5

2 komentarze:

  1. Tę książkę od Babaryby moja córka po prostu pokochała :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Nie słyszałam o tej książce. Wydaje się być fajna dla dzieci. :)

    przewrotowiec.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.