Gra planszowa „Kiwi - leć nielocie, leć!"Gry planszowe potrafią dostarczyć dzieciom ciekawej rozrywki. Zwłaszcza jeśli są to gry zręcznościowe, w których gracze muszą wykazać się wyjątkową precyzją. Przykładem może być gra Kiwi – leć nielocie, leć!, wydana przez Egmont, która od razu skradła serca moich dzieci. Moje również, bo razem z nimi bawiłam się świetnie! :-)

Jak wiadomo kiwi to nieloty, ale to nie znaczy, że nie możemy im trochę pomóc i spełnić marzenie o lataniu. Nasze zwierzątka zapragnęły wyruszyć na wakacje i muszą się dostać do skrzynek z owocami kiwi :-) 


Zasady są proste. Wszyscy gracze dostają katapulty, które służą do strzelania nielotami za pomocą gumki. Do dyspozycji mamy żetony w różnych kolorach z obrazkami kiwi i każdy gracz wybiera sobie jeden z nich. Gdy wszyscy zawodnicy mają już swoje krążki i wyrzutnie rozpoczyna się zabawa. Naszym celem jest trafianie do przegródek, tak by nasze żetony znalazły się koło siebie i utworzyły kwadrat. Zadanie pozornie wydaje się proste, ale potrzebna jest duża precyzja, żeby nam się udało.


Rywalizacja w tej grze jest naprawdę zacięta i wszyscy się doskonale bawią. Mnóstwo jest też śmiechu i można tak grać bez końca. Moi synowie uwielbiają ze sobą konkurować, dlatego Kiwi - leć nielocie, leć! bardzo się im podoba. A im większe umiejętności nabywają ty ciekawsze stają się ich rozgrywki :-)

Gra planszowa „Kiwi - leć nielocie, leć!" Gra planszowa „Kiwi - leć nielocie, leć!" Reviewed by Unknown on 05:08:00 Rating: 5

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.