Komiks „Wojtek i Rudy w tarapatach" Piotr Hołod


Cieszę się, że w dzisiejszych czasach nadal nie przemija moda na czytanie komiksów. To w końcu doskonała rozrywka zarówno dla dzieci jak i dorosłych. I spora dawka humoru :-) Dzisiaj kilka słów o komiksie nagrodzonym w II edycji „Konkursu im. Janusza Christy na komiks dla dzieci”.


Poznajcie dwóch bardzo ciekawych przyjaciół – nosorożca Wojtka i łosia zwanego Rudym. To właśnie te dwa zwierzaki umilą nam czas w trakcie czytania. Ich życie z pewnością nie należy do nudnych i pełne jest zaskakujących zwrotów akcji.Krótkie historie rozbawią nie jednego ponuraka. Humor w nich przedstawiony jest ponadczasowy i rozśmieszy dzieci, ale także rodziców. Każdy epizod kończy się jakąś śmieszną puentą. Wojtek i Rudy zawsze są pełni zapału, mają ciekawe pomysły i interesujące przemyślenia. Jednak rzeczywistość, czasem dość brutalnie weryfikuje ich plany :-)

Każda strona tego komiksu porusza inny wątek. M.in. możemy prześledzić losy nosorożca i łosia na osiedlu, w szkole, zoo czy na łonie natury. Czasami nieograniczona wyobraźnia naszych bohaterów przenosi nas do innego świata :-)


Podsumowując komiks Wojtek i Rudy w tarapatach jest wart uwagi. Ilustracje są bardzo dobre, humor na najwyższym poziomie i całość bardzo szybko się czyta. Jak dla mnie nagroda w konkursie na komiks dla dzieci jest w pełni zasłużona :-)Komiks „Wojtek i Rudy w tarapatach" Piotr Hołod Komiks „Wojtek i Rudy w tarapatach" Piotr Hołod Reviewed by Unknown on 08:42:00 Rating: 5

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.