„Połącz kropki. 30,50,100 i więcej” Praca zbiorowaWydawnictwo: Olesiejuk

Liczba stron:
 
64

Oprawa: Broszurowa

Rok wydania: 2016

Cena detaliczna: 6,99 zł
 
 
 
 
 
 
Chyba każde dziecko lubi zadania z łączeniem kropek. To przecież taka fajna zabawa
 
Kropka po kropce małe rączki prowadzą długopis i czekają na efekt końcowy. Zawsze jest ta chwila niepewności, czy wszystkie kreski zostały dobrze poprowadzone. Hurra! Udało się! Z plątaniny kropeczek wyłonił nam się jakiś ciekawy obrazek. Ale nie może być taki zwyczajny... Trzeba go pokolorować!


 
Zadania z kropeczkami można znaleźć w różnych książkach z zagadkami i łamigłówkami. Zazwyczaj jest to jeden lub dwa obrazki. Ale przecież nasze dzieci kochają takie wyzwania :-) Całe szczęście ktoś wpadł na świetny pomysł, by stworzyć serię poświęconą tylko łączeniu kropek. Poznajcie Połącz kropki. 30, 50, 100 i więcej Wydawnictwa Olesiejuk.

W przypadku tych kolorowanek do wykończenia nikt nie powie, że jest ich za mało albo są zbyt nudne. Wybór jest naprawdę ogromny. Mamy 3 bloczki zadań, różniące się stopniem trudności. Zaczynamy od 30 i więcej, a kończymy na ponad 100! To naprawdę duże wyzwanie. Nie dość, że nasze dzieci będą ćwiczyć rękę (łączenie bez odrywania wcale nie jest takie proste), wprawią się w liczeniu (kolejność liczb jest tu bardzo ważna), to jeszcze będą mogły nadać swojemu dziełu własny charakter w postaci wybranych przez siebie barw. A my rodzice, no cóż... znajdziemy chwilę dla siebie ;-)

Moi chłopcy bardzo lubią łączenie kropek. I choć młodszy nie ma jeszcze w tym wprawy, to starszy zabiera się do tego z wielkim skupieniem. Najbardziej cieszy się, gdy uda mu się wszystko dobrze połączyć i może zabrać się do kolorowania. W całej serii znajdują się bardzo fajne obrazki. Są zwierzątka (jest ich najwięcej), zabawki, przedmioty itp.

Jeśli chcecie, żeby dzieci zajęły się czymś ciekawym to spokojnie możecie im kupić całą serię. Zwłaszcza, że są w bardzo niskiej cenie.

No bo kto nie lubi łączenia kropek... ;-)

„Połącz kropki. 30,50,100 i więcej” Praca zbiorowa „Połącz kropki. 30,50,100 i więcej” Praca zbiorowa Reviewed by Unknown on 09:41:00 Rating: 5

1 komentarz:

  1. Bardzo lubimy tego typu publikacje! połącz kropki, Labirynty....

    OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.