„Hania Humorek. Najfajnejsza na świecie Humorkowa Księga Kolorowanek i innych zabaw” Megan McDonaldWydawnictwo: Egmont

Liczba stron:
 
64

Oprawa: Miękka

Rok wydania: 2016

Cena detaliczna: 16,99 zł
 
 
 
 
 
 
 
Gdy za oknem deszcz, a dzieci narzekają na nudę warto wymyślić im jakieś ciekawe zajęcie. Z pomocą przyjdzie nam „Hania. Humorek. Najfajniejsza na świecie Humorkowa Księga Kolorowanek i innych zabaw”. To prawdziwa skarbnica zadań i łamigłówek!

Pewnie wielu z Was kojarzy Hanię Humorek – ulubioną bohaterkę stworzoną przez Megan McDonald. Dzieci na całym świecie pokochały ją za wyjątkową osobowość i nadzwyczajne poczucie humoru (nazwisko zobowiązuje ;-)). Tym razem nasza ulubienica zaprasza nas do świata pełnego zagadek, kolorowanek i labiryntów. Księga Hani jest bardzo urozmaicona i każdy znajdzie coś dla siebie. Nasze dzieci będą musiały rozszyfrować tajne kody, łączyć kropki, wykreślać wyrazy, przejść labirynt czy rozwiązać krzyżówkę. I choć czasem są to trudniejsze zadania to z pomocą rodziców wszystko uda się wykonać.

W humorkowej książce nie brakuje także kreatywnych zadań. Dzieci będą miały okazję do zaprojektowania.... plasterków i paczuszek cukru! Napiszą też wiersz o sobie, a także wyznaczą sobie cele. Wkleją też swoje zdjęcie na okładkę gazety! Brzmi ciekawie, prawda?

Najfajniejsza na świecie Humorkowa Księga Kolorowanek i innych zabaw” to idealna pozycja na ciekawe i kreatywne spędzenie czasu. I nie jest to książka tylko dla fanów Hani, ale dla każdego spryciarza ;-) W księdze nie brakuje również śmiesznych powiedzonek i słówek, które tylko urozmaicają wypełnianie zadań. Jest jeszcze jedna niespodzianka. Na końcu znajdziemy wycinanki z Hanią Humorek, które można postawić sobie na biurku. Czyli tak wiele atrakcji w jednej książce i to jeszcze w bardzo przystępnej cenie. 
„Hania Humorek. Najfajnejsza na świecie Humorkowa Księga Kolorowanek i innych zabaw” Megan McDonald „Hania Humorek. Najfajnejsza na świecie Humorkowa Księga Kolorowanek i innych zabaw” Megan McDonald Reviewed by Unknown on 02:14:00 Rating: 5

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.