„Fantastyczne konstrukcje”, „Fantastyczne miasta” Steve McDonald

Wydawnictwo: Egmont

Liczba stron:
 
60

Oprawa: Miękka

Rok wydania: 2016

Cena detaliczna: 19,90 zł
 

Wydawnictwo: Egmont

Liczba stron:
 
60

Oprawa: Miękka

Rok wydania: 2016

Cena detaliczna: 19,90 zł
 
 
 
 
 
 
Kolorowanki dla dorosłych już na dobre zagościły w sercach Polaków. Są takim samym niekwestionowanym hitem jakim były we Francji. Kolorują wszyscy – i mali i duzi. Wybór jest ogromny i wśród tych antystresowych dzieł można znaleźć bardzo ciekawe pozycje.

Takim przykładem są „Fantastyczne konstrukcje” i „Fantastyczne miasta” Steve'a McDonalda, które pełne są prawdziwych i wymyślonych budynków i miejsc. Jest to o tyle ciekawe, że łączymy w ten sposób przyjemne (stuprocentowy relaks) z pożytecznym (poznajemy ciekawe konstrukcje i niezwykłe miasta). Wszystkie kolorowanki są opisane. Gdy tylko najdzie nas ochota możemy przenieść się np. do Nowego Jorku czy Paryża i wypełnić je wybranymi kolorami. Te kolorowanki to prawdziwe perełki, wyróżniające się bogactwem szczegółów i oryginalnymi kształtami i wzorami. I choć wyglądają niewinnie to tylko pozory, bo gdy wprawimy kredki w ruch to zdziwimy się, ile czasu potrzeba by wypełnić jeden obrazek. Będziemy także zaskoczeni, jak bardzo wciągnie nas to zajęcie. Przez chwilę zapomnimy o wszystkich troskach, a skupimy się np. na dobieraniu kolorów.

I choć z założenia są to kolorowanki dla dorosłych to nie znaczy, że dzieci nie mogą się nimi zająć. Mój starszy syn bardzo upodobał sobie „Fantastyczne konstrukcje” i z wielkim zaangażowaniem kolorował mosty, wieżowce i zamki. Przy okazji próbował zgadywać w jakim kraju może znajdować się dana konstrukcja. Gdy tylko poznał odpowiedź to chciał obejrzeć zdjęcia w komputerze, żeby zobaczyć jak wyglądają te budowle w rzeczywistości. Była to dla niego inspiracja dla doboru barw ;-)

Kolorowanki antystresowe to bardzo fajny prezent dla wszystkich zabieganych i zestresowanych. Albo dla osób, które chcą przez moment poczuć się jak dziecko...
„Fantastyczne konstrukcje”, „Fantastyczne miasta” Steve McDonald „Fantastyczne konstrukcje”, „Fantastyczne miasta” Steve McDonald Reviewed by Unknown on 14:16:00 Rating: 5

1 komentarz:

Obsługiwane przez usługę Blogger.