„Zaśnij ze mną” Ramadier & BourgeauWydawnictwo: Babaryba

Liczba stron:
 
18

Oprawa: Twarda

Rok wydania: 2016

Cena detaliczna: 26,90 zł
 
 
 
 
 
 
 
Czy książka może stać się najlepszym przyjacielem dziecka? Czy może stać się tak ważna, że każde zasypianie nie może się bez niej obejść?

Oczywiście, że tak! 


 


To właśnie książka pt. „Zaśnij ze mną” od razu podbiła serce mojego młodszego synka. Zaskoczenie jest o tyle duże, że wydawałoby się, że to tylko zwyczajna książeczka, o której szybko zapomni. A jednak stało się inaczej i Adaś od razu pokochał ten tytuł
 
Gdy tylko otworzymy „Zaśnij ze mną” razem z naszym dzieckiem i malutką myszką będziemy musieli położyć ją spać. Ale zanim odpłynie w objęcia Morfeusza naszym zadaniem będzie upewnienie się czy umyła zęby i zrobiła siusiu. Ale to nie wszystko. Żeby ukołysać naszą towarzyszkę do snu trzeba przykryć ją kocykiem, przytulić, dać buziaka i zgasić światło. Dopiero wtedy można ją spokojnie zamknąć. Najbardziej rozczulające jest to, że dziecko z wielkim przejęciem podchodzi do zadania. Dokładnie okrywa kocykiem, przytula a nawet opowiada bajeczkę! Przy okazji samo szykuje się do snu i w efekcie razem z książeczką słodko zasypia... 
 


Myślę, że taki tytuł doskonale sprawdzi się we wprowadzaniu wieczornego rytuału usypiania i ułatwi kładzenie naszych pociech do łóżka. No bo przecież jak już położymy spać naszą książeczkę to musimy być cichutko, żeby jej nie zbudzić... ;-)

U nas się to sprawdza i muszę przyznać, że widok śpiącego synka, przytulającego swoją książeczkę jest najpiękniejszym widokiem na świecie! :-) Słodkich snów!
 
„Zaśnij ze mną” Ramadier & Bourgeau „Zaśnij ze mną” Ramadier & Bourgeau Reviewed by Dawid Dawito on 06:57:00 Rating: 5
Obsługiwane przez usługę Blogger.