„Wiem wszystko – Niebieska, Fioletowa, Różowa, Żółta i Czerwona Książeczka” Joanna Babula (ilustr.)


Wydawnictwo: Olesiejuk
Liczba stron:
8

Oprawa:
Całokartonowa

Rok wydania:
2015

Cena detaliczna:
3,99 zł

Kiedy na świat przychodzi małe dziecko wszystko wokół się zmienia. Mała istotka powoduje, że chcemy zapewnić jej wszystko co najlepsze. Na wiele sposobów dbamy także o jej rozwój. Warto pamiętać, że bardzo dobrym stymulatorem może być dobrze dobrana do wieku dziecka książeczka. I właśnie taką serię chcę Wam dzisiaj przedstawić.

Seria „Wiem wszystko” to kolekcja kolorowych książeczek przeznaczonych dla dzieci od 1. roku życia. Każda z nich przedstawia określony kolor i wszystkie zawarte w niej obrazki są w nim zilustrowane. I tak gdy przeglądamy z dzieckiem „Żółtą książeczkę” widzimy np. cytrynę, słoneczko czy kurczaczka. W „Fioletowej” zobaczymy m.in. śliweczkę, łopatkę i czapeczkę. A „Czerwona” to apetyczne jabłuszko, klocek czy kokarda. Obrazki dopasowane są do danego koloru i są bardzo zróżnicowane. Są owoce, przedmioty, zwierzęta czy ubranka. Każda ilustracja podpisana jest zgodnie z nauką Domana, co w przyszłości ma pomóc w nauce czytania.

Cała seria jest bardzo ładnie i solidnie wydana. Maluch może spokojnie wziąć ją w obroty :-) Wszystkie obrazki są duże i rodzic może opowiadać dziecku o każdym przedmiocie. Wspólny rytuał czytania wzmacnia więź i rozbudza w dziecku ciekawość świata. Czytajmy więc maluchom! :-)„Wiem wszystko – Niebieska, Fioletowa, Różowa, Żółta i Czerwona Książeczka” Joanna Babula (ilustr.) „Wiem wszystko – Niebieska, Fioletowa, Różowa, Żółta i Czerwona Książeczka” Joanna Babula (ilustr.) Reviewed by Unknown on 13:31:00 Rating: 5

4 komentarze:

 1. Super recenzja! :) Akurat mały kuzyn ma niedługo urodzinki, więc może te książeczki byłyby świetnym prezentem :) Dzięki za propozycję, obserwuję :)

  OdpowiedzUsuń
 2. świetna recenzja :D ale takie książki to raczej nie dla mnie hi hi :*
  ja już obserwuję :* one-day-to-my-life.blogspot.com wpadaj :*

  OdpowiedzUsuń
 3. Takie książeczki przydadzą się mojej malutkiej kuzynce. Przeprowadziła się blisko mnie. Jak tylko ją odwiedzę, na pewno nie będę z pustymi rękami. :))

  http://trzylinie.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetna recenzja
  obs za obs ? zacznij i daj znac paperlifex33.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.