„Czarne czy białe. Zwierzęta/ Podróże/ Osoby” Joanna Babula (ilustr.)Wydawnictwo: Olesiejuk
Liczba stron:
8

Oprawa:
Całokartonowa

Rok wydania:
2015

Cena detaliczna:
3,99 zł

Dzisiaj chciałam Wam przedstawić coś ciekawego dla niemowlaków powyżej 6 miesiąca życia. Są to książeczki, które dzięki kontrastowym barwom i prostym obrazkom przyciągają wzrok maluchów. Dzieci w takim wieku uwielbiają taką literaturę ;-)

Cała seria dopasowana jest do możliwości małego dziecka. Na każdej stronie widnieje podpisany obrazek w biało-czarnych barwach z małym dodatkiem innego koloru. Są zwierzaczki takie jak kret, bocian, konik, krowa, kot, pies, panda i zebra. W „Podróżach” znajdziemy hulajnogę, ciężarówkę, balon, ciuchcię, autko, samolot, żaglówkę i statek. Z kolei „Osoby” to dziadek, babcia, pielęgniarka, bobas, tata, mama, brat i siostra. I choć niemowlak nie będzie od razu kojarzył wszystkich przedstawionych obrazków to z czasem książeczki mogą mieć inne zastosowanie. Obrazki uzupełnione podpisami zgodnie z metodą Domana mogą pomóc w nauce czytania.

Nie dość, że wspierają rozwój, pozwalają skupić się na danej rzeczy to jeszcze przydadzą się w późniejszym wieku. Rodzic będzie mógł przyzwyczajać niemowlaka do książeczek (które specjalnie przygotowane są w twardej oprawie), przybliży mu otaczający świat, ale przede wszystkim wzmocni więź ze swoją pociechą.

„Czarne czy białe. Zwierzęta/ Podróże/ Osoby” Joanna Babula (ilustr.) „Czarne czy białe. Zwierzęta/ Podróże/ Osoby” Joanna Babula (ilustr.) Reviewed by Unknown on 12:42:00 Rating: 5

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.