"Kubuś i jego gromadka" Hallie Marshall


Wydawnictwo: Egmont
Liczba stron:
176
Oprawa:
Twarda

Rok wydania:
2015

Cena detaliczna:
29,99 zł


Dziś zapraszam Was do Stumilowego Lasu, do którego wstęp ma każdy z nas. Każdy, kto ma ochotę przeczytać kilka ciekawych historii, by dowiedzieć się co słychać u ulubionych mieszkańców. Kubuś Puchatek i jego przyjaciele podarują dorosłym wspomnienie dzieciństwa, a dzieciom pokażą świat łagodnych i uroczych bajek. To wszystko znajdziemy w książce „Kubuś i jego gromadka” Wydawnictwa Egmont.

Na początek warto wspomnieć o bardzo fajnym wydaniu tego tytułu: twarda okładka, odpowiedni format i przede wszystkim mnóstwo dużych i ciekawych ilustracji. Krótkie opowiadania sprawiają, że bardzo szybko się czyta, a młodszy czytelnik nie jest znudzony. A co możemy znaleźć u naszych bohaterów?

Są Kubusiowe i Krzysiowe mruczanki, nietypowe ciasteczka Kangurzycy i wspólne przyjęcie, zakład Tygrysa z Królikiem, przełamanie tremy Prosiaczka czy bajka dla Kłapouchego. Wszystko opowiedziane w zabawny i interesujący sposób. Dodatkowo na końcu każdej historii znajdują się atrakcje dla dzieci w postaci propozycji zabawy, przepisu na ciasteczka i dekoracje, dobrych rad dla ogrodników i aktorów i specjalnej bajeczki. Każdy znajdzie coś dla siebie :-)

Kubuś Puchatek wraz ze swoimi przyjaciółmi to postacie, których przygody są opowiedziane w ciepły i przystępny sposób. Każdy maluch z pewnością znajdzie swojego ulubionego bohatera. Dlatego polecam też inne tytuły z tej serii :-)

"Kubuś i jego gromadka" Hallie Marshall "Kubuś i jego gromadka" Hallie Marshall Reviewed by Unknown on 07:31:00 Rating: 5

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.