„Historia słonika. Zwierzątka mojego malucha” Ghislaine Biondi, Elen Lescoat


Wydawnictwo: Olesiejuk 
Liczba stron: 10
Oprawa: Twarda wypełniona gąbką
Rok wydania: 2015
Cena detaliczna: 12,99 zł


Pierwsze książeczki dla małego smyka są bardzo ważne i przy wyborze powinniśmy kierować się kilkoma zasadami. Przede wszystkim muszą być mocne i odporne ;-), ponieważ małe dzieci potrafią „konkretnie” się nimi zająć. Powinny być również kolorowe, z wesołymi ilustracjami i tekstem dostosowanym do wieku. Wszystkie te kryteria spełnia seria „Zwierzątka mojego malucha” Wydawnictwa Olesiejuk.

Historia słonika” to książeczka, którą mój niespełna dwulatek bardzo szybko polubił. I wcale się nie dziwię, bo jest naprawdę pięknie wydana. To urocza historia sympatycznego słonia Bambusia i małego chłopca o imieniu Oko. Przyjaciele wybierają się razem na przejażdżkę, wskakują do wody i wspólnie zajadają pyszne kokosy. Cały czas sobie wzajemnie pomagają. Ilustracje są naprawdę śliczne, tekst jest zabawny i nie za długi. To wszystko sprawia, że maluchy bardzo chętnie czytają tę książeczkę.

Nie sposób zliczyć, ile razy już czytałam z moim Adasiem historią Bambusa. I nie zapowiada się, by szybko mu się znudziło :-) Na pewno sięgniemy po inne pozycje z tej serii. A wszystkim zainteresowanym szczerze polecamy „Zwierzątka mojego malucha”.

„Historia słonika. Zwierzątka mojego malucha” Ghislaine Biondi, Elen Lescoat „Historia słonika. Zwierzątka mojego malucha” Ghislaine Biondi, Elen Lescoat Reviewed by Dawid Dawito on 06:14:00 Rating: 5
Obsługiwane przez usługę Blogger.