„TUP, TUP! Mały dinozaur. Przesuń – baw się – pociągnij” Jo Lodge


Wydawnictwo: Olesiejuk
Liczba stron: 10
Oprawa: Całokartonowa
Rok wydania: 2015
Cena detaliczna: 19,99 zł

 
TUP, TUP! A któż to taki się zbliża? To dinozaur! Ale nie jakiś straszny, ale wyjątkowo sympatyczny. Na dodatek troszkę burczy mu w brzuszku...

Poznajcie tego przyjaznego stworka, który wskoczył wprost do książeczki dla dzieci. Ma ochotę na wspólną zabawę i czeka na małych, ciekawskich czytelników. Już na pierwszej stronie przyjaźnie do nich mruga. Trzeba mu jednak trochę pomóc. By oczka mogły się poruszać maluch musi pociągnąć za strzałkę. Zobaczy także jak dinozaur masuje się po brzuszku i usłyszy jak w nim burczy. Ale to nie wszystkie niespodzianki dla naszych pociech. Bo wyobrażacie sobie jaka to frajda, gdy dzięki małym paluszkom możemy sprawić, by nasz przyjaciel zaczął machać ogonem? Albo wesoło tuptać? To przecież taka fajna zabawa! Na koniec nasz zwierzaczek ukazuje nam się w całej okazałości. I uwierzcie mi, nie wzbudza w nikim strachu :-)

Książeczka o małym dinozaurze to bardzo fajnie wydana i pomysłowa pozycja. Zapewniam, że każde dziecko, które dostanie ją w swoje ręce z wielkim zaangażowaniem będzie ją przeglądać. „Przesuń – baw się – pociągnij” to wyjątkowo ciekawe zajęcie dla najmłodszych. Poza tym krótkie, dopasowane do ilustracji teksty zapoznają dziecko z różnymi odgłosami. Mój syn od razu polubił tego sympatycznego stworka i nie kilka, a kilkadziesiąt razy korzystał ze strzałek :-)

Oprócz z dinozaurem dzieci mogą zapoznać się z innymi bohaterami takimi jak krówka, sówka i kurczaczek, które składają się na serię autorstwa Jo Lodge. Szczerze polecamy :-)

„TUP, TUP! Mały dinozaur. Przesuń – baw się – pociągnij” Jo Lodge „TUP, TUP! Mały dinozaur. Przesuń – baw się – pociągnij” Jo Lodge Reviewed by Unknown on 12:15:00 Rating: 5

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.