„Klub małych podróżników. Podróże dookoła świata” Joanna Myjak
 
Chciałabym Was dzisiaj zaprosić w fascynującą podróż dookoła świata. Wspólnie odwiedzimy wszystkie kontynenty, poznamy mieszkańców, a także zachwycimy się bogactwem fauny i flory. Przy okazji będziemy się dobrze bawić - rozwiązywać, naklejać, wycinać i kolorować. To wszystko znajdziemy w książce „Klub małych podróżników. Podróże dookoła świata”. Czy jesteście gotowi na przygodę?

Nasz świat kryje w sobie wiele tajemnic, które każdego dnia odkrywamy. By lepiej go zrozumieć trzeba go najpierw dobrze poznać. By tak się stało wcale nie trzeba wyruszać w dalekiej podróże (chociaż te są niezwykle interesujące). Można połączyć naukę z dobrą zabawą.

Dziś przedstawiam Wam zbiór zadań, które pomagają utrwalać wiedzę dotyczącą geografii i przyrody. I nie są to jakieś trudne i nudne zadania, ale naprawdę ciekawe zagadki. Za pomocą naklejek dzieci połączą zwierzęta z miejscami ich zamieszkania czy wkleją najbardziej znane zabytki. Znajdą też labirynty, dopasowywania i wiele kolorowych wyzwań. Wszystko jest świetnie i barwnie zilustrowane. Dzięki tym łamigłówkom mali odkrywcy będą kojarzyć znane budowle, a także zapamiętają skąd pochodzążne gatunki zwierząt. 

Podróże dookoła świata” wydane są w formie bloku, z wyrywanymi kartkami, co na pewno jest bardzo praktyczne i wygodne. Bardzo podoba mi się, że wszystko jest przejrzyste i atrakcyjne dla najmłodszych. Mój syn bardzo chętnie rozwiązywał poszczególne zadania. Po jakimś czasie zauważyłam, że w pamięci zostało mu wiele informacji dotyczących różnych krajów. Myślę, że przy okazji poszerzył swoje zainteresowania i rozbudził ciekawość świata.

„Klub małych podróżników. Podróże dookoła świata” Joanna Myjak „Klub małych podróżników. Podróże dookoła świata” Joanna Myjak Reviewed by Unknown on 15:27:00 Rating: 5

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.