„Gdzie jest Dory? Wielki Zeszyt Filmowy”


Jakiś czas temu do kin trafiła kolejna część przygód podwodnych przyjaciół, czyli animacja Gdzie jest Dory?. Dzieci, a także rodzice z wielkim entuzjazmem przyjęli opowieść o zapominalskiej rybce i jej towarzyszach. Na całym świecie przybywa fanów tej disneyowskiej opowieści. Nic dziwnego, to w końcu wyjątkowa bajka o dążeniu do celu i sile przyjaźni.Dla tych którzy oglądali Gdzie jest Dory?, ale także dla wszystkich, którzy chcą poznać tę historię powstał Wielki Zeszyt Filmowy, który łączy w sobie 3 „aktywności” dla dzieci:

Bajka – wciągająca i fascynująca opowieść o rybce Dory, która zmaga się z kłopotami z pamięcią i próbuje odnaleźć swoją rodzinę poruszy każdego. Inni mieszkańcy oceanu na każdym kroku pomagają bohaterce i razem z nią przeżywają różne przygody. Błazenek Marlin, żółw morski Luzak czy ośmiornica Hank to tylko niektórzy bohaterowie tej książki. Akcja jest bardzo dynamiczna, co oczywiście podobało się moim synom :-) Podwodni przyjaciele udowadniają jak ważna jest wzajemna pomoc i wspólne działanie.

Kolorowanki – w Zeszycie Filmowym jest sporo kolorowanek do uzupełnienia. Obrazki z ulubionymi postaciami aż się proszą o pokolorowanie :-) Takie przeplatanie opowieści z obrazkami do wypełniania jest bardzo atrakcyjne dla dzieci i skupia ich uwagę przez dłuższy czas.

Naklejki – chyba nie muszę nikomu tłumaczyć zalet naklejek dołączonych do książki. Chyba każde dziecko uwielbia przyklejać nalepki z postaciami z bajek. W naszym przypadku było tak, że młodszemu synowi tak bardzo spodobały się naklejki-rybki, że postanowił poprzyklejać je nie tylko w zeszycie filmowym ;-)
Książka na podstawie filmu Disneya nie zawiedzie fanów tej animacji. Dzieciom się na pewno spodoba, a rodzice będą mieli okazje spędzić fajnie czas ze swoją pociechą ;-)


„Gdzie jest Dory? Wielki Zeszyt Filmowy” „Gdzie jest Dory? Wielki Zeszyt Filmowy” Reviewed by Unknown on 12:52:00 Rating: 5

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.