„Koty dziwaki. Kolorowanka. Odstresowująca książka dla całej rodziny” Joanna Star CzupryniakPomysłów na spędzanie czasu z dzieckiem jest naprawdę wiele. Może to być aktywność na świeżym powietrzu, gry i zabawy albo... wspólne kolorowanie! :-) I nie mam tu na myśli zwyczajnych kolorowanek dla najmłodszych ani tych przeznaczonych tylko dla dorosłych. Tym razem zaproponuję Wam coś zupełnie innego – kreatywną książkę dla całej rodziny.

Tematem przewodnim tej pozycji są koty dziwaki, które pojawiają się na każdej stronie :-) Ale jak na indywidualistów przystało, wszystko robią po swojemu. A my musimy im trochę pomóc i przede wszystkim pomalować ich świat :-) Nasza książka pełna jest bardzo zabawnych obrazków i podpisów, a także mnóstwo w niej zadań specjalnych. Rozrywka jaką dostarczają nam te sympatyczne zwierzaki przeznaczona jest dla całej rodziny. Wspólnymi siłami możemy pokolorować harcujące koty, umeblować im mieszkanie czy zmierzyć się z kocimi labiryntami. Ale to nie wszystko. Wielbiciele tych stworzeń odnajdą tu również miejsce na własną inwencję twórczą. Będzie się działo :-)

Ogromnym atutem tej kolorowanki są niebanalne obrazki z niezwykle zabawnymi podpisami. Możemy zobaczyć jak wygląda np. kot mobilny, kotulista, mechanikot czy rozszerzający się kot pod wpływem ciepła :-) Nie brakuje również Cats Wars, Wściekłych Psów, a także gry w kota i krzyżyki :-) Trzeba przyznać, że autorka wykazała się wyjątkową pomysłowością, gdy tworzyła swoje postacie :-)

Całość podzielona jest tematycznie – znajdziemy w niej m.in. takie rozdziały jak: ziemia, ogień, powietrze, rozrywka, uzupełnianka, sztuka, film i nauka i technika. Każdy temat czymś ciekawym się wyróżnia :-)

Taka kolorowanka potrafi zapewnić rozrywkę na wiele godzin, sprawiając, że będziemy się dobrze bawić. Dobieranie kolorów, rozwiązywanie i tworzenie własnych rysunków spodoba się nie tylko dzieciom, ale także dorosłym. I będzie przy tym mnóóóóstwo śmiechu :-)

„Koty dziwaki. Kolorowanka. Odstresowująca książka dla całej rodziny” Joanna Star Czupryniak „Koty dziwaki. Kolorowanka. Odstresowująca książka dla całej rodziny” Joanna Star Czupryniak Reviewed by Unknown on 13:23:00 Rating: 5

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.