"Mecz o wszystko" Ewa Nowak


Temat piłki nożnej jest mi dobrze znany, ponieważ mam w domu dwóch zapalonych fanów tej dyscypliny. Starszy syn wkroczył w etap wielkiej fascynacji sportem i każdego dnia wiele czasu poświęca swojej pasji. Czytanie książek na ten temat sprawia mu ogromną przyjemność. Tytuł Mecz o wszystkoWydawnictwa Egmont już zajął honorowe miejsce w jego biblioteczce. 
 
O piłce nożnej można dyskutować długo, zwłaszcza jeśli ma się kilka lat :-) W głowie rodzą się kolejne pytania, dotyczące piłkarskiego świata. Chłopcy chcą być tacy, jak swoi idole. Ale czy bycie zawodowym graczem jest takie proste?

Poznajcie Artura, napastnika jednego z klubów sportowych. To właśnie on opowiada o życiu piłkarza. Czytelnicy mogą spędzić z nim trochę czasu ;-) i wspólnie przeżyć emocje w w trakcie meczu o wszystko. Dzięki tej sportowej przygodzie fani dowiedzą się m.in. jak ważną rolę odgrywa dieta, sen i dobre nastawienie psychiczne zawodnika. Przeczytają także o taktyce i i różnych strategiach, a także poznają zasadę tysiąca razy. Przekonają się, ile wysiłku kosztują treningi i jak ważna jest współpraca między graczami.

Cała książka jest prawdziwą skarbnicą wiedzy na temat piłki nożnej. Dodatkowo przystosowana jest do samodzielnego czytania, bo jest częścią serii „Czytam sobie”. Jest to poziom 3, czyli najdłuższa i będąca największym wyzwaniem czytanka :-)

Poza tym na końcu książki znajduje się słowniczek trudniejszych pojęć, który jest bardzo przydatny w trakcie czytania. A w nagrodę, na końcu znajdują się kolorowe naklejki i oczywiście dyplom sukcesu :-)"Mecz o wszystko" Ewa Nowak "Mecz o wszystko" Ewa Nowak Reviewed by Unknown on 13:57:00 Rating: 5

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.