"TVP abc. Zwiedzanie na bocianie. Polska dla dzieci" Julia ŚniarowskaWspólne podróże z dziećmi pozwalają odkryć niezwykłe miejsca i dostarczają wielu niezapomnianych wrażeń. Wspomnienia z wypraw pozostają na długo i są inspiracją do dalszego odkrywania świata. Bo nic tak nie uczy jak doświadczanie. Podróżowanie i poznawanie warto zacząć od naszego kraju, który ma bardzo wiele do zaoferowania :-)

Aby zaplanować jakąś ciekawą wycieczkę albo po prostu pokazać dzieciom najciekawsze miejsca Polski warto skorzystać z przepięknie wydanej książki TVP abc. Zwiedzanie na BOCIANIE. Polska dla dzieci, która przybliża najmłodszym zakątki naszego kraju. A wszystko w towarzystwie znanych z TVP ABC postaci, czyli sympatycznej Anakondy, Boćka i Cielaczka. Bajkowi bohaterowie mają nam wiele do przekazania ;-)

Cała książka podzielona jest na regiony i co najważniejsze skupia się na najistotniejszych wiadomościach. Wspólnie z dziećmi przeczytamy informacje na temat Pomorza, Mazur, Mazowsza, Śląska, Karkonoszy, Wielkopolski, Podlasia, Małopolski czy Tatr. Wszystko opatrzone zostało pięknymi fotografiami. 
 

W naszym dziecięcym przewodniku znajdziemy informacje na temat najciekawszych miejsc i zabytków, bogactwie fauny i flory czy wartych uwagi atrakcji turystycznych. Wszystko zostało opisane w bardzo przystępny i zrozumiały dla dzieci sposób i doskonale prowadzi nas polskimi szlakami.

Muszę przyznać, że bardzo podoba mi się to wydanie, bo nadaje się zarówno dla młodszych jak i starszych żądnych wiedzy czytelników ;-) To obowiązkowa pozycja dla wszystkich małych podróżników :-)
"TVP abc. Zwiedzanie na bocianie. Polska dla dzieci" Julia Śniarowska "TVP abc. Zwiedzanie na bocianie. Polska dla dzieci" Julia Śniarowska Reviewed by Unknown on 00:18:00 Rating: 5

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.