"Piękna i Bestia" z ilustracjami Manueli AdreaniWydawnictwo: Olesiejuk

Liczba stron:  80

Oprawa: Twarda

Rok wydania: 2015

Cena detaliczna: 29,99 zł
Szczególne miejsce w moim sercu zajmują baśnie. Mam do nich sentyment i chętnie do nich wracam. Przypominają mi dzieciństwo i sprawiają, że na moment zapominam o całym świecie. A gdy czytam je moim dzieciom to wiem, że żadna bajka w telewizji nie zastąpi tego wyjątkowego czasu, będącego rajem dla wyobraźni.


Jedną z moich ulubionych baśni była zawsze „Piękna i bestia” - w końcu każda dziewczynka lubi romantyczne historie :-) Dzisiaj chciałabym Wam opowiedzieć o przepięknym wydaniu tej klasycznej opowieści.Na początek muszę wspomnieć o formacie, który jest naprawdę duuuży :-) , co oczywiście spodobało się bardzo moim chłopcom. Czytanie takiej wielkiej książki to sama przyjemność, zwłaszcza, że ilustracje prezentują się wtedy jeszcze lepiej. No właśnie – ilustracje! Są niesamowite. Naprawdę. Nie są przesadzone, przekombinowane czy groteskowe. A wszystko za sprawą artystki Manueli Adreani, która z prawdziwym wyczuciem oddała klimat tej pięknej baśni.Kiedy czytałam historię ślicznej i skromnej dziewczyny i odrażającego potwora myślałam sobie, że niejeden dorosły powinien ją przeczytać i odnieść do swojego życia. Bo ta baśń to nie tylko piękna opowieść, ale także lekcja życia, pełna empatii i dobra. Czasami trudno jest nie ulegać pozorom, ale warto pamiętać o morale płynącym z „Pięknej i bestii”. To ponadczasowa baśń, która nadaje się zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Trafia do każdego serca.


"Piękna i Bestia" z ilustracjami Manueli Adreani "Piękna i Bestia" z ilustracjami Manueli Adreani Reviewed by Unknown on 07:52:00 Rating: 5

1 komentarz:

  1. Byłam bardzo ciekawa tego wydania. Widziałąm tę serię wielokrotnie w sklepach :)

    OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.