Finał Zbiórki Książek na Rzecz Małych Pacjentów w Poznaniu - ZACZYTANI

Kochani, dzisiaj jest finał naszej wspólnej akcji Zaczytani. Ostatnie tygodnie pokazały jak wielkie macie serca i jak potraficie pomagać. Książki zbierały szkoły, przedszkola, a także mnóstwo poznaniaków postanowiło podzielić się z innymi. Family Cafe - Centrum Kreatywnego Rozwoju przeżyło prawdziwe oblężenie, które nadal trwa bo książki cały czas docierają. Przekazaliście nie setki, a tysiące książek! To niesamowite, ile osób włączyło się w akcję i ile naprawdę pięknych książek zostało przyniesionych. Dziękuję za każdą pojedynczą książkę, którą podarowaliście, za każdy gest dobroci.

Dziękuję przede wszystkim dzieciom, które tak bardzo się zaangażowały i przynosiły swoje książeczki. Wiele razy wzruszałam się widząc zdjęcia dzieci, które brały udział w zbiórce. Dziękuję wszystkim nauczycielom i rodzicom, którzy dawali przykład pomagania swoim podopiecznym i pomagali na każdym kroku. To dzięki Wam młodzi ludzie mogą nauczyć się, czym jest dzielenie się z innymi. Dziękuję także Wydawnictwo Poznańskie za przekazanie paczki pięknych książek. Wielkie podziękowania także dla Pani Hani Roloff i jej syna, którzy pomagali przy przekazywaniu książek Emotikon smile Szczególnie dziękuję Family Cafe - Centrum Kreatywnego Rozwoju - Pani Romie (która zajęła się całą organizacją), a także całemu personelowi, który przyjmował książki, a także zawsze służył mi pomocą przy odbieraniu książek. To dzięki ich pomocy osiągnęliśmy tak wiele. Dziękuję także firmie Przeprowadzki Kamińscy za pomoc przy przewożeniu tak ogromnych ilości książek. 

Książek jest tak wiele, że uda się obdarować wiele dzieciaczków. Na ten moment udało się już przekazać Szpitalowi im. K.Jonschera 1508 egz., które trafiły na oddziały dziecięce, do biblioteki i bajkowozu. Kolejne książki trafią do Szpitala na ul. Krysiewicza oraz innych placówek. Wszystko będę na bieżąco przekazywać. Teraz trzeba wszystkie książki policzyć, posegregować i porozwozić. Jeszcze raz DZIĘKUJĘ wszystkim za tak wielkie zaangażowanie i pomoc. Jesteście wielcy!!!
 
 
 
Finał Zbiórki Książek na Rzecz Małych Pacjentów w Poznaniu - ZACZYTANI Finał Zbiórki Książek na Rzecz Małych Pacjentów w Poznaniu - ZACZYTANI Reviewed by Unknown on 03:27:00 Rating: 5

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.