„Tomek i jego radiowóz” Anastasia ZanoncelliWydawnictwo: Jedność

Liczba stron:
 
32

 Oprawa: Twarda

Rok wydania: 2016

Cena detaliczna: 9,90 zł

Dla chłopców nie ma lepszej zabawy niż naśladowanie policjantów, strażaków czy kierowców. Te zawody od zawsze fascynują dzieci na całym świecie. Nic więc dziwnego, że najmłodsi chętnie spotykają się z nimi w książeczkach. Czytanie o bohaterskich czynach i niebezpiecznych akcjach potrafi być bardzo wciągające!

 
Jako mama dwóch urwisów doskonale wiem, że jak już moi synowie zainteresują się jakimś tematem, to nic poza tym się nie liczy. I właśnie taki etap przerabiam z moim niespełna 3-latkiem, który wprost uwielbia wszystko, co wiąże się z radiowozami, wozami strażackimi, koparkami i traktorami. Jego zamiłowanie jest tak wielkie, że potrafi sto razy prosić o czytanie jednej książeczkiTytuł, który tak chętnie teraz czytamy to Tomek i jego radiowóz. Ta książka (małego formatu i w przyjemnej w dotyku okładce) idealnie nadaje się dla młodszych czytelników, którzy uwielbiają policję. Bohaterem tej bajeczki jest policjant Tomek, który dzielnie patroluje ulicy i pilnuje porządku w swoim miasteczku. Mimo, że ma dużo pracy (przed ważną uroczystością) to pomaga wszystkim, nie zważając na czystość swojego ubrania :-)
 

Ilustracje, jak na książkę dla dzieci przystało są bardzo kolorowe i przyjazne. Adaś bardzo je lubi, doszukuje się szczegółów i chętnie opowiada co widzi na obrazku. Bardzo chętnie zapoznamy się jeszcze z innymi tytułami z tej serii („Historie na 4 koła”), bo przypadły do gustu mojemu synkowi. A gust ma dobry ;-)
„Tomek i jego radiowóz” Anastasia Zanoncelli „Tomek i jego radiowóz” Anastasia Zanoncelli Reviewed by Unknown on 10:02:00 Rating: 5

1 komentarz:

  1. Bardzo fajne wydanie i przyznaję, że chętnie sprezentuję komuś z rodziny. Pozdrawiam :)

    OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.